O nas

 

Medi-Prof to firma z branży medycznej, działająca na rynku od 2007 roku. Naszą specjalizacją jest ortopedia, a naszym celem jest zapewnienie pacjentom najwyższej jakości opieki medycznej. Od początku naszej działalności prowadzimy Pracownię Rentgenodiagnostyki w Kętrzynie, początkowo na ulicy Krótkiej 4, obecnie na ulicy Daszyńskiego 30. W 2014 roku przeprowadziliśmy kompleksową informatyzację placówki, dzięki czemu uzyskaliśmy możliwość wykonywania zdjęć cyfrowych.

Nasz zespół tworzy doświadczona kadra lekarzy specjalistów z zakresu ortopedii i traumatologii, a także fachowa kadra pielęgniarska. Wykwalifikowany personel zapewni Państwu fachową i troskliwą opiekę. Oferta, którą Państwu proponujemy, obejmuje szeroki zakres usług medycznych, w tym pracownię rentgenodiagnostyki, ambulatoryjną opiekę specjalistyczną oraz szpital jednodniowy. Nasz szpital oferuje zabiegi z zakresu chirurgii urazowo-ortopedycznej.

Od 2022 roku wszystkie nasze usługi medyczne są świadczone w Medi-Prof Orthopedic Clinic przy ul. I. Daszyńskiego 30 w Kętrzynie. W naszym nowoczesnym ośrodku znajduje się również cyfrowa pracownia rentgenowska oraz inne specjalistyczne poradnie, w tym poradnia osteoporozy z pracownią densytometryczną oraz poradnia preluksacyjna. Pacjenci z ubezpieczeniem w LUX MED i Unimedi mogą skorzystać z naszych usług bezpłatnie w ramach zawartych umów.